„Lato w regionach” w ostatni weekend wakacji w Bieszczadach

Ostatni weekend wakacji na Podkarpaciu będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. W sobotę 25 sierpnia dziennikarze Telewizji Rzeszów z programem „Lato w regionach” odwiedzą Majdan koło Cisnej, Jasło i rzeszowski Rynek. Relacje z odbywających się tam imprez będzie można zobaczyć także w ogólnopolskiej TVP3.

Dla pasjonatów gór TVP3 Rzeszów nada relacje z Majdanu koło Cisnej, gdzie mieści się stacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej, która w najbliższy weekend zamieni się w wielkie kino plenerowe. Podczas II Festiwalu Filmów Karpackich będzie można zobaczyć pokazy filmów różnych gatunków, które łączy tematyka Karpat. 25 sierpnia w tym samym miejscu odbędą się także wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki. Wizyta ekipy „Lata w regionach” w Majdanie będzie więc okazją do rozmowy z pasjonatami gór, ale także promocji naszego województwa, jako regionu z bogatą i wciąż rozwijającą się ofertą turystyczną.

W sobotę TVP3 Rzeszów odwiedzi także Jasło. Odbywające się tam co roku Międzynarodowe Dni Wina, to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Dziennikarze „Lata w regionach” będą się przyglądać atrakcjom imprezy, takim jak koncerty, warsztaty i degustacje produktów z których słynie miasto. Wraz ze swoimi gośćmi przekonywać będą także do skorzystania z innych atrakcji, jakie oferuje odrodzona stolica polskiego winiarstwa.

W ten sam dzień ekipa „Lata w regionach” zatrzyma się też na rzeszowskim Rynku. Na tamtejszej scenie odbędzie się wielki koncert „The Gospel Side Of Elvis” poświęcony królowi rock’n’rolla w wykonaniu chóru gospel z USA The Imperials i artystów z Podkarpacia. Dziennikarze porozmawiają z mieszkańcami i przedstawicielami miejskich instytucji, którzy podsumują kończące się lato i zdradzą jakie wydarzenia czekają nas w Rzeszowie jesienią.

Relacje z Majdanu koło Cisnej, Jasła i Rzeszowa w sobotę 25 sierpnia w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 10.00, 11.00, 12.00, 13.40, 14.00, 15.20, 16.05 i 17.00

Programy będzie można oglądać także online poprzez aplikację TVP Stream, na stronie www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych stacji.

 

Źródło:

TVP 3 Rzeszów

 

 

- Reklama -