14.4 C
Ustrzyki Dolne
środa, 4 października, 2023
Strona głównaArchiwumKonkurs z okazji Światowego Dnia Roweru 2021

Konkurs z okazji Światowego Dnia Roweru 2021

Z okazji Światowego Dnia Roweru Województwo podkarpackie ogłasza Konkurs w mediach społecznościowych. Konkurs trwa do 27 czerwca do godziny 23:59:59.

Światowy Dzień Roweru jest obchodzony 3 czerwca. Święto zostało ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2018 roku. Co ciekawe, to dzięki Polakowi to święto zostało wpisane do kalendarza. Pan Leszek Sibilski, były kolarz polskiej kadry olimpijskiej zdobył w tej kwestii poparcie aż 50 krajów! Celem święta jest m.in. promowanie roweru jako ekologicznego środka transportu czy sposobu na poprawienie relacji społecznych.

Z tej okazji Województwo podkarpackie przygotowało specjalny konkurs pn. „Rowerowe Podkarpackie”. Zadanie polega na umieszczeniu w jednym komentarzu pod postem konkursowym na oficjalnym fanpage Województwa podkarpackiego na Facebooku Podkarpackie – przestrzeń otwarta pracy konkursowej zawierającej:

  • 1 zdjęcie przedstawiające w kreatywny sposób wycieczkę rowerową odbytą na terenie województwa podkarpackiego,
  • tytuł zdjęcia,
  • miejsce, gdzie zdjęcie zostało wykonane,
  • minimum 3-zdaniowy opis odwiedzonego miejsca lub przejechanej trasy,
  • zdjęcie obowiązkowo musi być opatrzone 2 hashtagami: #RowerowePodkarpackie oraz #OdkryjNaturęPrzygody

Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polski i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która jest fanem strony Podkarpackie – przestrzeń otwarta.

Liczy się pomysłowość i inwencja twórcza Uczestników. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: sakwy, plecaki rowerowe, kaski rowerowe i wiele innych.

Aby wziąć udział w Konkursie należy zapoznać się z Regulaminem konkursu.

Powodzenia!

 

 

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

 

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X