13.9 C
Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaArchiwumKonkurs „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia"

Konkurs „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia”

Lato już za nami, ale to nie znaczy, że czas wojaży się skończył – złota polska jesień ma wiele do zaoferowania, a jeśli w parze z turystyką idzie możliwość zdobycia cennych nagród, zachęta jest podwójna. Województwo Podkarpackie oraz Portal Traseo.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia„.

Wysokiej klasy rower i turystyczne akcesoria w puli nagród
Celem konkursu „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia” jest przede wszystkim promocja niezwykłych podkarpackich miejsc i szlaków: zarówno tych pieszych, jak i rowerowych, a może nawet konnych i kajakowych – wszystko zależy od uczestników konkursu, którzy trasy swoich wycieczek mogą zgłaszać przez portal Traseo.pl, rysując je ręcznie na stronie www lub nagrywając przez aplikację mobilną. Traseo od lat służy turystom w wyszukiwaniu i kolekcjonowaniu podróżnych wspomnień, a dzięki współpracy z Województwem Podkarpackim ich udokumentowanie może zostać docenione. W konkursie „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia” przewidziano szereg nagród: rower, bagażniki rowerowe, plecaki turystyczne i nagrody dodatkowe.

Jak wziąć udział w konkursie?
Aby powalczyć o nagrody przede wszystkim należy założyć konto w Traseo.pl. Następnie trzeba umieścić (w portalu lub za pomocą aplikacji mobilnej Traseo) przebytą przez siebie trasę, dodać zdjęcia oraz opis. Im więcej ciekawych zdjęć, dłuższy i interesujący opis oraz – a może nawet przede wszystkim – inspirująca trasa, tym szanse na zwycięstwo większe. Konkurs trwa od 13 września do 15 listopada 2021 r. Zgłaszana wycieczka konkursowa powinna chociaż w części prowadzić przez teren województwa podkarpackiego. Może być piesza, rowerowa, konna, kajakowa itp. (zgodna z kategoriami przewidzianymi w portalu).

fot. Krzysztof Peczalski

Z informacjami na temat konkursu można zapoznać się na portalu Traseo.pl, a regulamin w pełnej formie dostępny jest tutaj: regulamin konkursu Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia

Partnerem strategicznym konkursu jest Województwo Podkarpackie. Partnerami konkursu są sklepy rowertour.pl oraz 8a.pl.

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa /Traseo.pl/

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X