0,5 C
Ustrzyki Dolne
środa, 1 grudnia, 2021
Strona głównaArchiwumKonkurs „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia"

Konkurs „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia”

Lato już za nami, ale to nie znaczy, że czas wojaży się skończył – złota polska jesień ma wiele do zaoferowania, a jeśli w parze z turystyką idzie możliwość zdobycia cennych nagród, zachęta jest podwójna. Województwo Podkarpackie oraz Portal Traseo.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia„.

Wysokiej klasy rower i turystyczne akcesoria w puli nagród
Celem konkursu „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia” jest przede wszystkim promocja niezwykłych podkarpackich miejsc i szlaków: zarówno tych pieszych, jak i rowerowych, a może nawet konnych i kajakowych – wszystko zależy od uczestników konkursu, którzy trasy swoich wycieczek mogą zgłaszać przez portal Traseo.pl, rysując je ręcznie na stronie www lub nagrywając przez aplikację mobilną. Traseo od lat służy turystom w wyszukiwaniu i kolekcjonowaniu podróżnych wspomnień, a dzięki współpracy z Województwem Podkarpackim ich udokumentowanie może zostać docenione. W konkursie „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia” przewidziano szereg nagród: rower, bagażniki rowerowe, plecaki turystyczne i nagrody dodatkowe.

Jak wziąć udział w konkursie?
Aby powalczyć o nagrody przede wszystkim należy założyć konto w Traseo.pl. Następnie trzeba umieścić (w portalu lub za pomocą aplikacji mobilnej Traseo) przebytą przez siebie trasę, dodać zdjęcia oraz opis. Im więcej ciekawych zdjęć, dłuższy i interesujący opis oraz – a może nawet przede wszystkim – inspirująca trasa, tym szanse na zwycięstwo większe. Konkurs trwa od 13 września do 15 listopada 2021 r. Zgłaszana wycieczka konkursowa powinna chociaż w części prowadzić przez teren województwa podkarpackiego. Może być piesza, rowerowa, konna, kajakowa itp. (zgodna z kategoriami przewidzianymi w portalu).

fot. Krzysztof Peczalski

Z informacjami na temat konkursu można zapoznać się na portalu Traseo.pl, a regulamin w pełnej formie dostępny jest tutaj: regulamin konkursu Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia

Partnerem strategicznym konkursu jest Województwo Podkarpackie. Partnerami konkursu są sklepy rowertour.pl oraz 8a.pl.

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa /Traseo.pl/

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X