Konkurs fotograficzny – Podkarpackie Ulubione – Wiosną!

KONKURS FOTOGRAFICZNY. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna ruszyła z wiosenną edycją konkursu fotograficznego „Podkarpackie ulubione – cztery pory roku”.

Jeśli wiosna wpływa na Ciebie inspirująco, a słońce dodaje Ci energii do zwiedzania Podkarpackiego to czekamy na twoje zdjęcia! Sfotografuj swoje ulubione atrakcje turystyczne województwa w wiosennej scenerii i zyskaj szansę na nagrodę!

Celem cyklu konkursów jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia. Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej odsłonie konkursu oczekujemy na fotki z atrakcjami Podkarpacia w kwitnącym wiosennym wydaniu. Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę walor turystyczny, jak i artystyczny. Udział wziąć mogą zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.

Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2018 r. pod adresem e-mail: konkurs@podkarpackie.travel bądź pod adresem tradycyjnym biura PROT, 35-068 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 2. Koniecznie prześlijcie Kartę Zgłoszenia.

Więcej informacji na stronie: turystyka.wrotapodkarpackie.pl

- Reklama -