13.3 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaArchiwumKoncerty w Zagrodzie Chryszczata

Koncerty w Zagrodzie Chryszczata

Zagroda Chryszczata w Smolniku zaprasza na dwa koncerty na rozpoczęcie majówki. Na muzycznej scenie wystąpią Paulina i Michał Wójciak, QuePassa TRIO . Początek koncertów godz. 20:00, wstęp „do kapelusza”!

30.04.2022 r. – Paulina i Michał Wójciak

Michał Wójciak- Kompozytor i autor tekstów. Przez lata muzycznej przygody członek wielu zespołów, w których swoją charyzmą nadawał im charakteru i brzmienia. Założyciel i lider zespołu Muzyczny Sagan. Pianista i gitarzysta od lat zakochany w bluesie z wyobraźnią muzyczną wychodzi daleko poza ten jeden styl muzyczny.
Pa Lua [Paulina Wójciak] muzyczny samouk. Autorka wielu tekstów oraz kompozycji. Tworzy muzykę z pogranicza Indie Rocka. Gra na gitarze, ukulele oraz śpiewa. Inspiracji do tworzenia szuka wśród natury oraz w drugim człowieku. Była gitarzystką oraz wokalistką kobiecego, rockowego zespołu Absurd. Jest członkiem zespołu Muzyczny Sagan, w którym gra na ukulele. Stworzyła muzyczny, solowy projekt Pa Lua przy współpracy z multiinstrumentalistą oraz wokalistą Michałem Wójciakiem.

01.05.2022 r. – QuePassa TRIO

QUE PASSA – jeden z czołowych polskich zespołów z nurtu Flamenco Fusion .
Zespół prezentuje mieszankę muzyczną zakorzenioną w tradycji flamenco, world music, jazz, latin, tango…. naznaczonej indywidualnością każdego z muzyków.
Wirtuozeria i pasja porywają słuchaczy a perfekcja wykonania i bogactwo rytmów nadaje ich kompozycjom niepowtarzalny, witalny charakter, czyniąc styl zespołu rozpoznawalnym i unikatowym. Zespół zaprezentuje autorski program oraz utwory Gypsy Kings, Acoustic Alchemy czy słynnego Guitars Trio ( Meola/McLaughlin/deLucia ) z koncertu ”Friday Night in San Francisco”.
Skład zespołu ( Trio )
Jarosław Dzień – gitara akustyczna i flamenco
Marcin Hilarowicz – gitara akustyczna
Tomasz Bielecki – cajon, instr.perkusyjne

QUE PASSA

 

 

Źródło: Zagroda Chryszczata

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X