24.5 C
Ustrzyki Dolne
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaArchiwum#KONCERTDLABOHATERÓW

#KONCERTDLABOHATERÓW

Już dziś o godzinie 20:00 Player wspólnie z Fundacją TVN „Nie jesteś sam” zapraszają na wyjątkowy charytatywny koncert online na żywo.

#koncertdlabohaterów – opis akcji
Akcja jest podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. W koncercie wezmą udział artyści i muzycy, którzy chcą wesprzeć walkę z koronawirusem w Polsce. Podczas wydarzenia będą zbierane środki na wsparcie walki z epidemią.

#koncertdlabohaterów – kto wystąpi?
Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, ENEJ, Patrycja Markowska, JARY Jaryczewski, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Kasia Moś, Roksana Węgiel, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Natalia Grosiak, Viki Gabor, Ania Rusowicz, Kwiat Jabłoni, Reni Jusis, Sławek Uniatowski, Sonbird, Marcin Wyrostek, Kasia Stankiewicz, Margaret, Igor Herbut, Sorry Boys, Mirek Kalisiewicz, Tomasz Lipiński (TILT piosenka finałowa), Patricia Kazadi, Paweł Domagała, Jakub Józef Orliński, Dawid Karpiuk z zespołu „Duchy.”, Blue Cafe, Katarzyna Pietras, Ania Karwan, Misia Furtak, Adam Nowak „raz, Dwa, Trzy”, L.U.C.. Każdy z wykonawców przygotuje specjalny występ, a sceną będzie jego własny dom lub mieszkanie. Prowadzący Marcin Prokop wirtualnie połączy się z każdym z nich.

#koncertdlabohaterów – na co zostaną przeznaczone środki?
Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków – tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

#koncertdlabohaterów – kiedy się odbędzie?
Całość wydarzenia będzie dostępna dla wszystkich internautów podczas bezpłatnej transmisji na żywo w Player.pl. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę, 4 kwietnia.
Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN „Nie jesteś sam” można wesprzeć na kilka sposobów.

OSOBY INDYWIDUALNE:

  • SMS o treści: „Pomagam”” pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT)
  • Wpłaty online za pośrednictwem strony Fundacji TVN „Nie jesteś sam”
  • Wpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank)

FIRMY I INSTYTUCJE:
Firmy, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”.

#koncertdlabohaterów. Przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!

https://player.pl/live/koncertdlabohaterow,140943

https://pl-pl.facebook.com/playervod/

 

Źródło: player.pl

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X