Koncert zespołu PECTUS w Arłamowie

Hotel Arłamów zaprasza 27 grudnia 2018 r. o godz. 21:00 na koncert zespołu PECTUS.

Koncert będzie prezentacją najnowszego albumu zespołu pt. „PECTUS AKUSTYCZNIE”. Album zawiera największe przeboje wykonywane przez czwórkę braci Szczepaników, tym razem w akustycznych aranżacjach. Gościem specjalnym płyty jest Włodek Pawlik. Album zawiera premierowy utwór pt. „Do góry nogami”. Cała płyta została nagrana na tzw. „setkę”, dzięki czemu można poczuć klimat intymnego kontaktu z żywą muzyką.

Bilety w cenie 45 PLN / os. do nabycia w Recepcji Hotelu Arłamów.

Informacja:
bilety@arlamow.pl
13 443 10 00

Bilet na koncert PECTUS

***

Pectus to zespół, który dał się poznać polskiej publiczności poprzez udział w finale Sopot Festival 2008, kiedy to Słowik Publiczności powędrował właśnie w ręce muzyków.

Grupa powstał i zaczęła komponować muzykę w Rzeszowie, w 2005 roku. Dwa lata później zespół wystąpił na opolskim festiwalu Debiutów. W styczniu 2007 Pectus wydał promocyjny mini-album, na którym znalazło się pięć autorskich utworów. Po sopockim sukcesie w 2008 roku muzycy rozpoczęli pracę nad debiutancką płytą. Do sprzedaży trafiła ona 27 lutego 2009 roku. Jej producentem jest Tomek Bonarowski.
Zespół Pectus tworzyli: Tomasz Szczepanik, Skiming, Adrian Adamski, Rafał Inglot i Grzegorz Samek. W październiku 2011 roku drogi wokalisty Tomasza Szczepanika i pozostałych muzyków grupy Pectus rozeszły się.
Nowy skład grupy Pectus, tworzą bracia: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej.

 

Źródło: Hotel Arłamów

 

- Reklama -