-1.7 C
Ustrzyki Dolne
czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaArchiwumKoncert w Hipisówce - Postman

Koncert w Hipisówce – Postman

Już dzisiaj o godzinie 20:00 w Hipisówce w Dołżycy wystąpi Postman (Ukraina).

 

***

Postman (prawdziwe imię Kostiantyn Pochtar) jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Od 2017 roku Postman jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy do Holandii, grał jako support przed Warhaus, Seafret i Flunk w Kijowie i Krakowie oraz z polskimi zespołami Pustki i Paula i Karol, na wielkich festiwalach (w Ukrainie – Zaxidfest, Hedonism, w Polsce – Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych miasteczkach i wsiach.

26 listopada ukazała się druga studyjna płyta Kostiantyna Pochtara zatytułowana 'City Freak’. Inspiracje do albumu były rozległe – od huculskiego folkloru, przez muzykę psychodeliczną lat 60.XX do Ravi Shankara i Radiohead, a głównym jego motywem jest wielkie miasto: historie o miejskich freakach, zagubionych turystach, dilerach narkotyków, bywalcach nocnych barów, autostopowiczach, kurtyzanach, poszukiwaczach prawdy i przygód. 'City Freak’ to muzyka wiecznej drogi od miasta do miasta, od domu do kolejnego hotelu z cienkimi ścianami.

Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Na jego twórczość znacznie wpłynęła muzyka lat 60-tych. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki i jest wnikliwym obserwatorem codziennego życia wrażliwym na relacje międzyludzkie, umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość.

Źródło: Bar Hipisówka

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X