27.3 C
Ustrzyki Dolne
środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaArchiwumKoncert w Hipisówce – Jagoda Kret

Koncert w Hipisówce – Jagoda Kret

Hipisówka w Dołżycy zaprasza 1 maja 2022 r. o godz. 20:00 na koncert Jagody Kret. Koncert organizowany w ramach majówki ’22 w Hipisówce !

Bilety – 40 zł – do kupienia wyłącznie w Hipisówce.

***

Jagoda Kret to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów charakteryzująca się nietuzinkowa barwa głosu. Finalistka III edycji The Voice of Poland.. Jej muzyka to zbiór bluesowo-rockowych brzmień z elementami amerykańskiego folku. W 2018 roku na platformie YT artystka zaprezentowała swoje pierwsze autorskie kompozycje, tj. 5 kroków, Będziemy rozmawiać o miłości i A Ty Bądź, w formie Live Session.W 2019 roku artystka wystąpiła na wielu festiwalowych scenach w Polsce, m.in. na Spring Break’u, Fest Festiwalu, na 56. KFPP w Opolu w konkursie „Debiuty” oraz w Jarocinie w ramach konkursu „Jarocińskie Rytmy Młodych”.

Pod koniec 2021 wypuściła album o nazwie „O samym braku stabilności”, który jest zapisem podróży w głąb siebie, szeregiem historii o oswajaniu własnych lęków i ciemnych stron, o magii miłości i jej pułapkach, o rozbudzaniu w sobie wewnętrznej siły do samostanowienia. To poszukiwanie równowagi pomiędzy zewnętrznym, a wewnętrznym światem o wysokiej amplitudzie emocji.

 

 

 

Źródło: Bar Hipisówka

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X