15.6 C
Ustrzyki Dolne
środa, 4 października, 2023
Strona głównaArchiwumKoncert w Hipisówce – Cheap Tobacco

Koncert w Hipisówce – Cheap Tobacco

Hipisówka w Dołżycy zaprasza 30 kwietnia 2022 r. o godz. 20:00 na koncert Cheap Tobacco. Koncert zespołu Cheap Tobacco rozpoczyna szaloną muzyczną majówkę ’22 w Hipisówce !

Bilety – 40 zł – do kupienia wyłącznie w Hipisówce.

***

CHEAP TOBACCO to banda wrażliwców, która coraz śmielej mówi o tym co myśli. Płynnie poruszają się pomiędzy stylami muzycznymi, łącząc mocne riffy gitarowe ze współczesnymi brzmieniami. Ich koncerty to petarda energetyczna. Frontmanką zespołu jest charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grają materiał w pełni autorski, tworzony z kompozycji Roberta Kapkowskiego, Michała Bigulaka, Bartka Kołodziejskiego i wokalistki, a zarazem autorki tekstów, Natalii Kwiatkowskiej.

Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu. Jak pisze „Teraz Rock” po koncercie zespołu na Pol’and’Rock’u – „W ich muzyce szacunek dla tradycji miesza się z nowoczesnością”

Przykładem zmian w brzmieniu zespołu są dwa utwory promujące następny album, który niebawem ujrzy światło dzienne i trafi do dystrybucji.
„Zobaczmy siebie” wydane w lipcu 2021 oraz „Tańcz Tańcz” ze stycznia 2022, które szturmem podbija listy przebojów !

Przez ostatnie 10 lat wiele się działo, z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2021, występ na Festiwalu Venegy Festiwal na Węgrzech czerwiec 2021 czy zaproszenie na największy festiwal w USA Summer Fest 2020, Występ na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019 czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019.

Poprzednia płyta „Szum”, zdobyła nominację do FRYDERYKA 2019 w kategorii blues.
Coraz bardziej współcześni i nieidealni, coraz pewniej dążą do muzycznego celu.

 

 

 

Źródło: Bar Hipisówka

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X