Koncert Makar & Children of the Corn w Smolniku

Zagroda Chryszczata w Smolniku zaprasza wszystkich 26 maja 2018 r., na koncert zespołu Makar & Children of the Corn.

Początek koncertu godz. 20:00.

Skład zespołu:
-Andy “Makar” Makarewicz – lead guitar
-Grzegorz “GRZ” Świerk – 4 string motherfucker
-Ernest Dziedzic – drums

Zespół charakteryzuje się niesamowitą energią, kunsztem muzycznym i ekspresją, co sprawia, że są zapraszani na wiele scen w kraju zdobywając coraz więcej zagorzałych fanów.

Andrzej „Makar” Makarewicz to muzyk aktywny na scenie od 1990 roku, kiedy to wraz z Gienkiem Loską założyli zespół Seven B. W latach 2011-2013 współpracuje z Gienek Loska Band i w 2011 roku zostaje laureatem złotej płyty za album „Hazardzista”, gdzie był autorem pięciu z dziesięciu utworów tam zawartych („Hazardzista”, „Pieśń emigranta”, „Dziewczyna z Kielc”, „Na dachu świata” i „Ja i ty”). W 2013 roku założył Makar Trio, a wydana przez zespół płyta „Album NR1” została zauważona i grana w rozgłośniach radiowych. Ma na swym koncie również solowy album „Dusty Road”, który sam skomponował muzykę i napisał teksty.
Grał między innymi w takich zespołach jak: Seven B, Makar Trio, Gienek Loska Band, Bum Bum Bros, Heavy Horse Show i Shoes On Fire. Był laureatem takich festiwali jak: Opole Festiwal 2013, Rawa Blues Festiwal 2002, Sopot Blues Festiwal, Ogólnopolski Festiwal Kultury Białoruskiej „Basowiszcze”, Inwazja Mocy RMF FM, EB Upojne Lato. Zdobył też laury w kategoriach „Bluesowy zespół roku 2003” i „Bluesowa Płyta roku 2003”.

 

Źródło: Zagroda Chryszczata Smolnik

- Reklama -