Koncert Frankenstein Children w Hipisówce w Dołżycy

Bar Hipisówka w Dołżycy zaprasza 20 września 2019 r. na koncert zespołu Frankenstein Children.

Start o godzinie 20:00
Bilety: 20 zł

 

***

Frankenstein Children. Pochodzą z niewielkich miejscowości z widokówką lasów i gór. Mieszkają i tworzą we Wrocławiu. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzają razem. Muzyka zawsze była w to wpleciona.

Wyróżnieni na wielu przeglądach i festiwalach w całym kraju, znaleźli się w finale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław oraz 45. Famy w Świnoujściu. Zagrali nawet we Włoszech, na największym wyścigu autostopowym w Europie. Wiosną 2017 zwyciężyli w przeglądzie akademickim, organizowanym przez poznańskie Radio Afera, co otworzyło im drogę do wszystkich imprez Juwenaliowych w Poznaniu, a rok później do piątej edycji Enea Spring Break.

W 2013 nagrali swoją pierwszą EPkę. Trzy lata później, własnym nakładem, wydali swój pierwszy longplay „I’m Here Somewhere” zarejestrowanym w Folktronika Studio. 12 kwietnia ukazał się drugi album pt. „Patience”, nagrany z producentem Marcinem Paterem (Clock Machine, Gypsy and the Acid Queen, So Flow), a jego znaczną część nagrali w drewnianym domku w Bieszczadach.

Po wiosenno-letniej trasie promującej wydawnictwo, w fazie produkcji jest materiał na kolejną płytę, która będzie podróżą w świeże i nieznane brzmienia.

Skład zespołu:
Szymon Paczkowski – wokal, bas
Wojtek Opioła – gitara, wokal
Radek Baranowski – syntezatory, gitara, wokal
Daniel Moskal – perkusja, sample, wokal

 

 

Źródło: Bar Hipisówka

 

- Reklama -