Koncert charytatywny – Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga…

Zapraszamy do udziału w koncercie charytatywnym „Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga…„, z którego dochód zostanie przeznaczony dla Wojtusia Chanasa.

Koncert odbędzie się 15 lutego w Ustrzyckim Domu Kultury. Początek godzina 17:00.

Wojtuś Chanas jest uczniem czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych. W wyniku powikłań po zapaleniu płuc musi zostać poddany operacji wycięcia większości lewego płata płuca. Od kilku miesięcy przebywał w szpitalu w Rabce, skąd został przetransportowany do Wojewódzkiego Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej. Tam obecnie przechodzi gruntowne badania i zabiegi drenażu (w obumarłym płucu gromadzi się płyn) by wkrótce zostać operowanym. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc dla rodziny Wojtka (koszty dojazdów, pobytu jednego z rodziców w klinice; zakup specjalistycznego sprzętu, leków i preparatów; artykułów opatrunkowych i wielu, wielu innych).

W trakcie imprezy przeprowadzone zostaną licytacje lokalnych produktów rękodzieła artystycznego, smacznych i naturalnych wyrobów bieszczadzkich gospodyń, atrakcyjnych ofert usług, bonów podarunkowych i voucherów.

Więcej informacji na stronie Organizatorów.

 

 

 

Źródło: Koncert Charytatywny dla Wojtusia

 

 

- Reklama -