Kompleks Boisk Sportowych przy Zespole Basenów Delfin w Ustrzykach Dolnych

Kompleks Boisk Sportowych przy Zespole Basenów Delfin w Ustrzykach Dolnych
Kompleks Boisk Sportowych
- Reklama -

Kompleks Boisk Sportowych przy Zespole Basenów Delfin w Ustrzykach Dolnych to najnowsza inwestycja zrealizowana  w Ustrzykach Dolnych, oferująca nowe propozycje spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży a także osób dorosłych. Kompleks boisk ma za zadanie wspierać rozwój sportu oraz poszerzać możliwości wypoczynku i rekreacji dla społeczności lokalnej.

Do dyspozycji oddajemy Państwu boiska wielofunkcyjne, kort tenisowy, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, boisko do piłki plażowej. Kort i boiska posiadają nawierzchnię typu tartan wykonaną z poliuretanowego granulatu gumowanego wysokiej jakości, co gwarantuje ich bezpieczne i długotrwałe użytkowanie.

Dodatkową atrakcją skierowaną do miłośników aktywnego, letniego wypoczynku jest boisko do piłki plażowej pokryte piaskiem.

Z myślą o najmłodszych wybudowany został plac zabaw z bezpiecznymi podłożami, na którym znalazły się koniki, huśtawki, zjeżdżalnie.

Zmagania sportowców można będzie oglądać z przygotowanych trybun, na które składają się nowoczesne siedziska ułożone w pięć rzędów o różnej wysokości. Łącznie mieszczą one aż 140 widzów.

 

Źródło: ZB Delfin Ustrzyki Dolne

- Reklama -