„Kariera po polsku” w Ustrzyckim Dom Kultury – ODWOŁANY !

Ustrzycki Dom Kultury informuje, że spektakl „KARIERA PO POLSKU”, który miał odbyć się 21 października w Ustrzyckim Domu Kultury został odwołany.

Zasady zwrotu zakupionych biletów:
* bilet elektroniczny – zwrot środków na konto z którego został wykonany przelew
* bilet zakupiony w kasie – zwrot środków w kasie UDK

*****************

Ustrzycki Dom Kultury zaprasza 21 października 2019 r. o godz. 19:00 na spektakl komediowy pt. „Kariera po polsku” w wykonaniu aktorów Krakowskiej Fundacji Teatralnej.

Wystąpią: Ewa Kuklińska, Artur Dziurman, Dariusz Gnatowski, Dariusz Kordek i Zuza Gaińska.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia online oraz w kasie kina na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu.

https://www.kupbilecik.pl/…/Ustrzyki+Dol…/Kariera+po+polsku/
https://udk.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html…

Ustrzycki Dom Kultury oferuje możliwość rezerwacji miejsc pod nr tel. 13 461 13 22

 

***

KARIERA PO POLSKU to sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą „karierę”. Przypadek sprawia, że żona burmistrza małego miasteczka, chcąc zemścić się na zdradzającym ją w jej mniemaniu mężu, postanawia mu udowodnić, że burmistrzem może zostać każdy i przebrana za żebraczkę, udaje się do miasta żeby znaleźć kogoś, kogo mogłaby namówić na udawanie przed burmistrzem eksperta od ekonomii. Spotyka dwóch cwaniaków i od tej chwili zaczyna się ciągnące się przez całą sztukę pasmo nieprzewidzianych zdarzeń i pomyłek. W dodatku na wieść o tym, że gdzieś w Polsce pojawił się geniusz od spraw gospodarczych, do miasteczka przyjeżdża sam minister gospodarki. Od tego momentu kariera cwaniaków zaczyna się toczyć w błyskawicznym tempie. Ale na końcu następuje nieoczekiwany zwrot akcji, który cały misternie ułożony plan, wywraca do góry nogami. Wszystko bowiem okazuje się wielką mistyfikacją. Widz w pewnym momencie zrozumie, że został wciągnięty przez aktorów w grę, w którą sam uwierzył. W przedstawieniu niebagatelną rolę odgrywa również papuga, która co chwila we wszystko się wtrąca, stając się mimo woli centralną postacią sztuki.

Całość jest satyrą na płyciznę intelektualną i moralną naszych czasów. Nie trzeba czegoś umieć, wystarczy być odpowiednio bezczelnym i chwalić się znajomościami żeby zrobić karierę. Karierę po polsku. Komedia, prawdziwa komedia.

 

 

Źródło: UDK Ustrzyki Dolne

 

 

- Reklama -