Głosujemy na Podkarpackie

Wystartowało internetowe głosowanie w organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną Pierwszych Turystycznych Mistrzostwach Blogerów! Jeśli chcecie by Podkarpackie pozostało w grze oddajcie swój głos!

Reprezentantem Podkarpacia jest Bartek Szaro z paragonzpodrozy.pl. który właśnie wrócił z pełnej przygód i wrażeń eskapady po Podkarpaciu. Zasady głosowania są bardzo proste wystarczy kliknąć, a w kolejnym etapie Mistrzostw nasz przedstawiciel nakręci film z podróży po Podkarpaciu! Pokażmy wspólnie jak Podkarpackie wygrywa! Zasady głosowania są bardzo proste wystarczy kliknąć ZAGŁOSUJ pod zdjęciem naszego reprezentanta! Do końca głosowania możecie codziennie oddać jeden głos! Głosowanie trwa do 22 sierpnia.

Zagłosować możecie też tutaj: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to akcja promująca najpiękniejsze regiony Polski, w której uczestniczą blogerzy z obszaru turystyki, kulinariów, sportu, czy lifestyle – reprezentanci wszystkich 16 województw Polski. W tym etapie z 16 przedstawicieli regionów zostanie wyłoniona ósemka finalistów. W finale akcji natomiast pozostanie już tylko trójka laureatów – najlepszych z najlepszych! Blogerzy mieli za zadanie zaplanowanie trasy podróży w reprezentowanym przez siebie województwie, jej zrealizowanie oraz opublikowanie relacji na swoim blogu.

Bartek w ramach Mistrzostw zrelacjonował 150 km – owy spływ najpiękniejszą rzeką Podkarpacia – Sanem oraz podróż szlakiem architektury drewnianej. Swoje wrażenia z podróży zawarł w dwóch wpisach na blogu.

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda spływ Sanem na odcinku Lesko – Przemyśl na blogu Paragon z Podróży znajdziecie świeżutki artykuł pt. „Zrób to San! 13 rarytasów najpiękniejszej rzeki Podkarpacia”. Ruszając na Szlak Architektury Drewnianej poszukując inspiracji koniecznie musicie przeczytać tekst pt. „Drewno to podkarpackie złoto. 15 miejsc doskonałych na początek przygody z architekturą drewnianą”.

 

Źródło: https://www.podkarpackie.travel/pl

- Reklama -