Festiwal ZEW się budzi jesienią

Festiwal ZEW się budzi jesienią
- Reklama -

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz ze względu na decyzję rządu o odwołaniu imprez masowych, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, informujemy, że Festiwal ZEW się budzi 2020, zaplanowany w dniach 1–2 maja 2020, został przełożony na termin 25–26 września. Jest nam smutno, że ZEW nie obudzi się w tym roku w majówkę, ale zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, artystów, ekip technicznych i pracowników festiwalu jest dla nas najważniejsze. Prosimy wszystkich o przestrzeganie wytycznych wydawanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Poczujmy teraz ZEW czystych rąk, pomocy i dobrych myśli, a ZEW obudzimy jesienią. Spotkajmy się 25–26 września w Bieszczadach i po raz trzeci poczujmy energię tych gór i najlepszej muzyki.
BILETY

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w wydarzeniu w nowym terminie.
Nabywcy przysługuje zwrot pieniędzy za bilety, jeśli nie jest w stanie uczestniczyć w wydarzeniu w nowym terminie. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów otrzymają Państwo mailowo od naszego partnera eBilet.pl.
LINE-UP

Artyści, którzy mają zagrać na tegorocznej edycji festiwalu, w większości potwierdzili już możliwość przeniesienia występów na nowy termin – dołożymy starań, aby line-up pozostał bez zmian.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.
Dziękujemy Wam za wsparcie – do zobaczenia we wrześniu!

Ekipa Festiwalu ZEW się budzi

 

Źródło: ZEW się budzi

 

- Reklama -