Festiwal Tchnienia w Bieszczadach

Przez cztery letnie dni wśród przepięknej górskiej scenografii, odbywać się będzie magiczne wydarzenie z muzyką w centrum. Tchnienia to niepowtarzalna okazja do obcowania ze sztuką, odetchnięcia od zgiełku miast i kontaktu z drugim człowiekiem.

Festiwal potrwa od 31 sierpnia do 3 września 2018 r.

Tchnienia to projekt, który wyróżnia się na tle innych festiwali muzycznych. Podstawową różnicą jest wyjątkowe miejsce – Bieszczady. Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie będzie miało bardzo luźną formę. Od 30 sierpnia do 2 września na terenie Baligrodu i doliny Bystrego odbędą się koncerty pięciu artystów – zespołu Light Star Guiding, Mirona Grzegorkiewicza z projektem M8N plays ULSSS, Misi Furtak, Tomasza Mreńca oraz zespołu Tęskno. Oryginalności występów doda z pewnością ich oprawa – muzyka wybrzmi w lesie wśród drzew, wśród wielowiekowych murów lub z górskim potokiem w tle. Oprócz obcowania z dźwiękami Tchnienia oferują jednak także doznania dla innych zmysłów – odbędą się m. in. wystawy, pokazy filmowe, wizualizacje, spotkania z artystami, obserwacje astronomiczne, silent disco w lesie. Całość wydarzenia pozwoli także po prostu spędzić czas wśród natury, offline – z leżeniem na hamaku lub poranną jogą w zestawie.

Organizacja festiwalu ma charakter wolontaryjny – całość zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona bezpośrednio na organizację przedsięwzięcia, m. in. nagłośnienie, oświetlenie, przygotowanie terenu i stosowne oznaczenie oraz przygotowanie pamiątkowej relacji Video/Foto. Bilety do nabycia na stronie odpalprojekt.pl/p/tchnienia .

 

Źródło: www.turystyka.wrotapodkarpackie.pl

 

- Reklama -