Ferie zimowe z Nadleśnictwem Stuposiany

Edukatorzy z Nadleśnictwa Stuposiany organizują podczas ferii zajęcia edukacyjne z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej. Zajęcia te są cykliczne (14.01-22.02) i odbywają się w Centrum Promocji Leśnictwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 11.00.

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami – pierwszy turnus rozpoczyna się już 14 stycznia. Dlatego wychodzimy naprzeciw i chcemy zaproponować zajęcia z edukacji przyrodniczo-leśnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia są cykliczne, od poniedziałku do piątku, ale każdego dnia jest realizowany inny temat. Chcemy, by uczestnicy naszych zajęć skorzystali i wynieśli z nich jak najwięcej.

Część zajęć będzie prowadzona w terenie a część w sali edukacyjnej. Zbiórka będzie codziennie w Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem.

Tamtego roczne zajęcia pokazały, że tematyka była dostosowana do każdej kategorii wiekowej i miłym zaskoczeniem było to, że razem z dziećmi przychodzili ich rodzice. Przez 5 tygodni trwania naszych zajęć w sumie udział w nich wzięło 210 osób. Dlatego mamy nadzieję, że będzie tak i w tym roku – a nawet lepiej.

Jeśli nie macie pomysłu jak spędzić ferie zimowe, zapraszamy w Bieszczady do Centrum Promocji Leśnictwa i skorzystania z naszej oferty!

 

Źródło: Nadleśnictwo Stuposiany

 

- Reklama -