28.1 C
Ustrzyki Dolne
środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaArchiwumDodatkowe gondole w Solinie

Dodatkowe gondole w Solinie

Dodatkowa przerwa techniczna PKL Solina w dniach 19 – 23 czerwca 2023 r.

PKL Solina informuje, że w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie pasażerów, na linie zawiśnie dziewięć dodatkowych gondol. To działanie pomoże zminimalizować czas oczekiwania na wejście do nich oraz zwiększyć przepustowość godzinową kolei.

Od momentu rozpoczęcia działalności, priorytetem dla PKL Soliny zawsze było zapewnienie pasażerom bezpiecznej i przyjemnej podróży. Wprowadzenie dodatkowych gondol jest kolejnym krokiem w realizacji tego celu. PKL Solina dąży do tego, aby każdy pasażer mógł skorzystać z usług w sposób wygodny i bezpieczny, a jednocześnie cieszyć się niesamowitymi widokami, jakie oferuje malownicza lokalizacja.

Dzięki nowym dziewięciu gondolom, czas oczekiwania na wejście do nich zostanie znacznie skrócony. Obecnie przepustowość godzinowa wynosi 1200 pasażerów, natomiast po wprowadzeniu zmian wzrośnie ona do imponujących 1600 osób na godzinę. Jest to ważny krok w kierunku zapewnienia jeszcze lepszych doświadczeń podróżnym oraz skrócenia czasu, który spędzają na oczekiwaniu na swoją kolej.

Kolejka wznowi działalność 24 czerwca.

 

 

 

Źródło: PKL Solina

 

- Reklama -
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

POPULARNE

X