Darmowy Internet w Ustrzykach Dolnych!

Darmowy Internet w Ustrzykach Dolnych!
- Reklama -

W Ustrzykach Dolnych można już korzystać z darmowego Internetu. Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych w ramach projektu Wifi4EU utworzył 13 lokalizacji, w których można łączyć się za darmo z siecią.

Korzystanie z bezpłatnego wifi jest proste. Wśród dostępnych sieci wystarczy znaleźć WiFi4EU i wybrać ją. W następnym kroku zostaniemy poinformowani, że należy zalogować się do sieci poprzez przeczytanie i akceptację regulaminu. Później możemy korzystać z wifi. Routery umieszczone są zarówno w przestrzeniach otwartych, jak i w strategicznych budynkach.

Celem projektu WiFi4EU jest stworzenie możliwości bezprzewodowego korzystania z Internetu zarówno przez turystów, jak i mieszkańców miast i wsi w całej Unii Europejskiej. W latach 2017 – 2019 program objął ok. 8 tysięcy miejscowości. Jednym z punktów na mapie od nowego roku są Ustrzyki Dolne.

W wybranych punktach zostały przeprowadzone wstępne oględziny z firmą montującą sprzęt. W kolejnym etapie zamontowano routery i podłączono światłowód do urządzeń.

Urządzenia znalazły się nie tylko w instytucjach użyteczności publicznej jak Urząd Miejski, Hala Sportowa, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Zespół Basenów Delfin, Izba Regionalna, ale również w przestrzeni otwartej jak Dworzec, Stadion Miejski, Rynek czy Park Pod Dębami.

Darmowy Internet w Ustrzykach Dolnych!

 

 

Źródło: Gmina Ustrzyki Dolne

 

- Reklama -