19.2 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 15 czerwca, 2024
Strona głównaArchiwumCountry&Rock Festiwal w Lesku

Country&Rock Festiwal w Lesku

Corocznie Lesko w pierwszy weekend lipca staje się stolicą polskiego country, od ubiegłego roku wzbogaconego o klasykę krajowego rocka.

Tak więc już po raz 34, 1 i 2 lipca na scenie leskiego amfiteatru zobaczymy niezwykłą mieszankę gatunków country, bluesa, rocka, punk rocka i rock’n’rolla. Mieszankę, która coraz liczniej ściąga do historycznego miasta fanów z całej Polski.

O wyśmienitą zabawę zadba 9 zespołów, a wśród nich znane publiczności The Medley, Manson Band, Jo & Lazy Fellow oraz Colorado Band, które wiele razy gościły na tym drugim po Mrągowie festiwalu country w Polsce. Swoją obecnością tegoroczną edycję zaszczycą muzycy legendarnej rzeszowskiej grupy RSC, która swoją działalność artystyczną prowadzi w Rzeszowie od 1981 roku. W ich wykonaniu usłyszymy takie klasyki jak „Życie to teatr”, „Maraton rockowy” czy „Fabryka snów”. Kolejnych trzech wykonawców chyba też nikomu szerzej przedstawiać nie trzeba, bo takie nazwy jak Sexbomba, Lipali i Illusion z Tomaszem „Lipa” Lipnickim mówią same za siebie, a utwory „Woda. Woda. Woda.”, „Popioły” i „Nóż” zna każdy sympatyk polskiego rocka.

Bilety dostępne są na eBilet.pl, w Bieszczadzkiej Galerii Sztuki Synagoga (ul. Berka Joselewicza 16, Lesko) oraz w dniu koncertu. Szczegóły festiwalu znajdziecie w wydarzeniu Bieszczadzkiego Domu Kultury na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/396451559030162

Od 25 lat imprezą towarzyszącą festiwalowi jest Międzynarodowy Zlot Motocyklowy.

Country&Rock Festiwal w Lesku
Country&Rock Festiwal w Lesku

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X