13.3 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaCzarnaBieszczady - tam gdzie anioł mówi dzień dobry

Bieszczady – tam gdzie anioł mówi dzień dobry

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego przygotowanego przez Powiat Bieszczadzki.

Jedziesz w Bieszczady i od razu wiadomo o co chodzi. Bieszczady to nie tylko miejsce ale wspaniała marka sama w sobie. To wolność myśli, piękni i dobrzy ludzie !

Jaki jest Powiat Bieszczadzki? Dlaczego tutaj zostaję? Każdy może tu znaleźć coś dla siebie a miejsce to tętni życiem. Powiat Bieszczadzki to Gmina Ustrzyki Dolne, Gmina Czarna /bieszczadzka i Bieszczady Wysokie – Gmina Lutowiska. To także inne wspaniale, bijące życiem miejsca. Bieszczadzkie Centrum Dziedzictwa Kulturowego to także tylko jeden z klejnotów naszej korony. To właśnie, w Powiecie Bieszczadzkim mogą aktywnie współdziałać tradycje i kultury, które kiedyś tutaj żyły, a które zostały rozrzucone przez wiatr historii.

Ale różnorodność i bogactwo kultur to nie wszystko. Miłośnicy energicznych i żywiołowych form kochający zapach ziół, ciepło bijące z ogniska, wspólny śpiew, taniec i zabawę połączone z nowoczesnością z pewnością znajdą tu swoje miejsce.

Przed Wami nasz najnowszy materiał promocyjny, który pokazuje nasze wspaniałe Bieszczady, miejsce gdzie anioł mówi dzień dobry.

 

 

 

 

Źródło: Powiat Bieszczadzki

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X