Akustyczny koncert lidera grupy muzycznej W-O-W-A

Restauracja „Piwniczka” w Ustrzykach Dolnych zaprasza na akustyczny koncert lidera grupy muzycznej W-O-W-A.

Koncert odbędzie się 9 sierpnia, start godz. 20:00. Wstęp wolny.
Rezerwacje pod nr tel. 609707738.

***

Wowa to artysta unikatowy i wszechstronny. Jego koncerty akustyczne to widowisko muzyczne doprawione wschodnią charyzmą, ochrypłym wokalem i temperamentem scenicznym. Wokalista, z pochodzenia Lech, Czech i Rus, jest także autorem tekstów i muzyki. Dzięki niezwykłemu pochodzeniu swobodnie wykonuje utwory w językach polskim i rosyjskim. Wowa śpiewa żarliwie, charakterystycznym, zdartym głosem. Wokalista występuje solo z gitarą lub przy oryginalnym akompaniamencie ze strony towarzyszących muzyków, na który składają się nie tylko gitary i akordeon, ale również rzadko spotykana mandolina. W projekcie akustycznym stawiamy na rozrywkę i bezpośredni kontakt z publicznością. Podczas koncertu oprócz piosenek autorskich, można usłyszeć utwory Wysockiego, Okudżawy, 5’nizzy, Jesienina, Severnego oraz kryminalny folklor z Odessy.
Wowa nagrał utwór „Nie dla menya” do filmu Waldemara Krzystka „Fotograf”, którego premiera kinowa odbyła się w marcu 2015 w całej Polsce.

Tematycznej różnorodności tekstów towarzyszy spójna rozmaitość muzyki. Naturalność wykonań, ich ekspresyjność, niepowtarzalna atmosfera luzu i radości z wykonywanej muzyki emanuje od wykonawców i udziela się też odbiorcom. Na fantastyczny wieczór z rosyjskim szansonem składają się niesamowita interpretacja i tłumaczenia tekstów, nastrojowa muzyka, słowa wprowadzające od wokalisty oraz jego klimatyczne wykonanie. To doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu przy porządnej dawce najlepszej muzyki.

 

Źródło: Restauracja Piwniczka Ustrzyki Dolne

- Reklama -