10.6 C
Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 26 października, 2020

Wybierz język (tłumacz Google) :

More
  Strona główna Archiwum Wielki finał Indian Roadshow 2020 w Czarnej

  Wielki finał Indian Roadshow 2020 w Czarnej

  Jeśli chcesz wziąć udział w bezpłatnej jeździe testowej motocyklem marki Indian Motorcycle, po Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, to bierz urlop i w przyszłym tygodniu przyjeżdżaj w Bieszczady! To właśnie tu 24 września rozpocznie się prawdziwe święto motocyklistów.

  Marka Indian Motorcycle przy współpracy z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową zaprasza na 4 dni doskonałej zabawy w pięknych okolicznościach przyrody, w doborowym towarzystwie oraz oczywiście z udziałem motocykli najstarszego amerykańskiego producenta jednośladów.

  W dniach 24-27 września miłośnicy dwóch kółek będą mieli możliwość wzięcia udziału w indywidualnych oraz grupowych jazdach testowych na terenie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Do dyspozycji będzie praktycznie cała gama modelowa marki Indian Motorcycle, a w niej:

  – klasyczny Scout 1200
  – zadziorny Scout Bobber
  – rasowy FTR 1200
  – klasyczny Springfield
  – potężny Challenger
  – luksusowy Roadmaster

  Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, m. in:

  – Szkolenie medyczne dla motocyklistów
  – Projekcja filmów o tematyce motocyklowej
  – Aerograf motocyklowy – malowanie na żywo
  – Możliwość zabezpieczenia motocykla folią ochronną lub powłoką ceramiczną
  – Wieczorne ogniska

  LOKALIZACJA:

  Bieszczadzka Przystań Motocyklowa – „miejsce na końcu świata zbudowane dla ludzi z pasją do wolności, przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników” – czytamy na stronie internetowej Przystani.

  Przystań, to znana i lubiana przez motocyklistów oaza w bieszczadzkiej gminie Czarna. Jak informują właściciele – „tutaj Motocykl ma pierwszeństwo a prawo stoi po stronie motocyklistów… ZAWSZE! Ideą tego miejsca jest połączenie schroniska górskiego, pola namiotowego czy doraźnego warsztatu napraw. Bieszczadzka Przystań Motocyklowa to miejsce spotkań, odpoczynku, zabawy i długich motocyklowych rozmów.”

  Na terenie Przystani działa wypożyczalnia sprzętu turystycznego oraz motocykli, gdzie nowością będzie możliwość wypożyczenia nowych Indianów FTR 1200!

  Na miejscu możliwe jest zakwaterowanie na polu namiotowym (z powodu COVID-19 liczba miejsc ograniczona do 100), lub w jednym z kilku dostępnych pokoi gościnnych. Przystań oferuje również wyżywienie w formie małej gastronomii oraz grilla.

  Więcej informacji na temat samej przystani: https://www.motocyklemwbieszczady.pl/

  JAZDY TESTOWE

  Zapisy na jazdy testowe odbywają się poprzez formularz na stronie: https://www.indianpoland.com/jazda-probna/ (w polu WYBIERZ DEALERA należy wybrać opcję „ROADSHOW 2020”) lub drogą telefoniczną pod numerem tel: +48 507 957 222

  Jazdy testowe są bezpłatne, a testujący uzupełnia paliwo na własny koszt. Każdy motocyklista powinien mieć z sobą ważne prawo jazdy kat. A. Ze względu na COVID-19, w tym roku nie ma możliwości wypożyczania kasków, kurtek i rękawic do jazd.

  Jazdy próbne odbywać się będą grupowo i indywidualnie. Jazdy grupowe zaplanowano dwa razy dziennie o godzinie 9:00 i o godzinie 14:00. Każda tura trwa 2 godziny (1,5 godziny jazdy + 30 minut na zatankowanie i przygotowanie motocykla do kolejnych jazd).

  Jazdy indywidualne zaplanowano w godzinach: od 11:00 do 14:00 i od 16:00 do 19:00. Każda jazda trwa 1,5 godziny (1 godzina jazdy + 30 minut na zatankowanie i przygotowanie motocykla do kolejnych jazd). W niedzielę jazdy trwają do godziny 14:00.

  Miejsce Bieszczadzka Przystań Motocyklowa 38-710 Czarna, Czarna Górna 68B

   

   

  Źródło: turystyka.wrotapodkarpackie.pl

   

  - Reklama -

  POPULARNE

  Kolejka gondolowa w Solinie coraz bliżej

  Solina to jedno z najbardziej popularnych turystycznych miejsc w Polsce, a kolej linowa będzie prawdopodobnie pierwszą na świecie przebiegającą wzdłuż zapory wodnej. Co roku...
  00:02:25

  Na tropie ginących zawodów – warsztaty kowalstwa

  Muzeum Kultury Duchowej i Materialnej Bojków w Myczkowie przygotowało najnowszy film promocyjny pt: "Na tropie ginących zawodów - warsztaty kowalstwa". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą...

  Uwaga! Odradzamy wyjście w góry

  Bieszczadzki Park Narodowy informuje, że warunki do uprawiania turystyki są bardzo niekorzystne. Intensywne opady deszczu spowodowały, że szlaki są rozmoknięte i śliskie, a poziom...

  Tworzenie „Rafinerii Kultur” w Ustrzykach Dolnych czas zacząć

  Placówka powstanie po modernizacji i adaptacji wnętrz byłej rafinerii „Fanto”. Wejdzie ona w skład Bieszczadzkiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego. Przetarg na wykonawstwo inwestycji wygrała firma „Krospol”....
  X