10 C
Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Wybierz język (tłumacz Google) :

More
  Strona główna Archiwum VI Festiwal Biegu Rzeźnika w nowej formule

  VI Festiwal Biegu Rzeźnika w nowej formule

  Tegoroczny VI Festiwal Biegu Rzeźnika 2020 odbędzie się w wydłużonym okresie w dniach od 6 do 14 czerwca, tak aby uczestnicy mogli pokonywać trasy w rozproszeniu, zgodnie z obowiązującymi regulacjami antywirusowymi.

  Festiwal Biegu Rzeźnika, w swojej oryginalnej formule zaplanowany był na 10-13 czerwca w Cisnej, w Bieszczadach. Niestety, w tym roku nie da się go zorganizować w dotychczasowej formie.

  W tym roku wszyscy zawodnicy startują indywidualnie (w Rzeźniku – parami), w dowolnym dniu i momencie (zgodnie z zadeklarowanym w odprawie on line wyborem przedziału czasowego).

  Na wyznaczonych trasach będzie pomiar czasu. Nie ma limitu czasu na pokonanie danej trasy, ale rekomendujemy aby ze względu na Wasze bezpieczeństwo pokonywać trasy pomiędzy wschodem a zachodem Słońca.

  Start i meta wszystkich tras jest w Cisnej.

  Wszystkie trasy będą oznaczone strzałkami, w newralgicznych miejscach, na skrzyżowaniach pętli będą umieszczone dodatkowe oznaczenia w kolorze danej pętli trasy.

  Potwierdzeniem przebycia trasy będzie track z GPS lub skorzystanie z kasownika którym zaznaczycie odpowiednie pole na numerze startowym. Kasowniki będą umieszczone w zaznaczonych miejscach na mapie, tzw. “punktach kontrolnych”, dlatego prosimy Was aby w tych miejscach zachować dodatkową czujność. Jako backup przebyty dystans wyzwania można dodatkowo zarejestrować w oparciu o dowolny serwis internetowy.

  Na wszystkie biegi Organizatorzy rozciągają klasyczną rzeźnicką zasadę: zwycięzcami są wszyscy, którzy je ukończą.

  Szczegółowe zmiany dostosowujące Festiwal Biegu Rzeźnika do sytuacji związanej z COVID-19 na stronie biegrzeznika.pl.

   

   

  Źródło: Fundacja Bieg Rzeźnika 

   

  - Reklama -

  POPULARNE

  Prelekcja „Stare drzewa – niedźwiedzie domy” w BdPN

  Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza na prelekcję z cyklu „Wakacyjne spotkania z przyrodą” pt. „Stare drzewa – niedźwiedzie domy”, która odbędzie się 10 lipca br....

  Gramy Plenerowo w Zajeździe Pod Caryńską

  Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych zaprasza na kolejny tydzień z koncertami plenerowymi. Początek koncertów godz. 19:30 Wstęp wolny.     W tym tygodniu wystąpią: 8.07.2020 - środa Maciej Yooźwik Maciek Yooźwik...

  V Ogólnopolski Spływ Kajakowy w Lesku

  W dniach 10-12 lipca w Lesku odbędzie się V Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Błękitną Wstęgą Sanu” Po okresie obostrzeń związanych z pandemią, każdy z nas chce...

  Stand up Krzysztofa Skiby w Ustrzykach Dolnych

  Ustrzycki Dom Kultury zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Skibą, który 9 lipca w Parku pod Dębami w Ustrzykach Dolnych przedstawi swój program na powitanie...
  X