21.1 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 8 sierpnia, 2020

Wybierz język (tłumacz Google) :

More
  Strona główna Archiwum VI Festiwal Biegu Rzeźnika w nowej formule

  VI Festiwal Biegu Rzeźnika w nowej formule

  Tegoroczny VI Festiwal Biegu Rzeźnika 2020 odbędzie się w wydłużonym okresie w dniach od 6 do 14 czerwca, tak aby uczestnicy mogli pokonywać trasy w rozproszeniu, zgodnie z obowiązującymi regulacjami antywirusowymi.

  Festiwal Biegu Rzeźnika, w swojej oryginalnej formule zaplanowany był na 10-13 czerwca w Cisnej, w Bieszczadach. Niestety, w tym roku nie da się go zorganizować w dotychczasowej formie.

  W tym roku wszyscy zawodnicy startują indywidualnie (w Rzeźniku – parami), w dowolnym dniu i momencie (zgodnie z zadeklarowanym w odprawie on line wyborem przedziału czasowego).

  Na wyznaczonych trasach będzie pomiar czasu. Nie ma limitu czasu na pokonanie danej trasy, ale rekomendujemy aby ze względu na Wasze bezpieczeństwo pokonywać trasy pomiędzy wschodem a zachodem Słońca.

  Start i meta wszystkich tras jest w Cisnej.

  Wszystkie trasy będą oznaczone strzałkami, w newralgicznych miejscach, na skrzyżowaniach pętli będą umieszczone dodatkowe oznaczenia w kolorze danej pętli trasy.

  Potwierdzeniem przebycia trasy będzie track z GPS lub skorzystanie z kasownika którym zaznaczycie odpowiednie pole na numerze startowym. Kasowniki będą umieszczone w zaznaczonych miejscach na mapie, tzw. “punktach kontrolnych”, dlatego prosimy Was aby w tych miejscach zachować dodatkową czujność. Jako backup przebyty dystans wyzwania można dodatkowo zarejestrować w oparciu o dowolny serwis internetowy.

  Na wszystkie biegi Organizatorzy rozciągają klasyczną rzeźnicką zasadę: zwycięzcami są wszyscy, którzy je ukończą.

  Szczegółowe zmiany dostosowujące Festiwal Biegu Rzeźnika do sytuacji związanej z COVID-19 na stronie biegrzeznika.pl.

   

   

  Źródło: Fundacja Bieg Rzeźnika 

   

  - Reklama -

  POPULARNE

  Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką „Rozsypaniec”

  Fundacja Artystyczna „Rozsypaniec” zaprasza na 11 Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką – Rozsypaniec 2020 w Cisnej. Impreza organizowana będzie w dniach 13-16 sierpnia 2020 w Cisnej...

  Koncert Andrzeja Wawrzyniaka w Zagrodzie Chryszczata

  Zagroda Chryszczata w Smolniku zaprasza 8 sierpnia na koncert Andrzeja Wawrzyniaka. Początek koncertu godz. 20:00 Bilety 20 zł https://www.youtube.com/user/Awerato/videos       Źródło: Zagroda Chryszczata  

  Dzień otwarty w Galerii Sztuki „Synagoga” w Lesku

  W najbliższą sobotę (8.08.2020 r.) Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza wszystkich miłośników sztuki, kultury regionalnej i żydowskiej na kolejny Dzień Otwarty Galerii Sztuki...

  Festiwal Piosenki Żeglarskiej EKO CYPEL w Polańczyku

  Zapraszamy na Festiwal Piosenki Żeglarskiej EKO CYPEL, który odbędzie się w dniu 8 sierpnia br., na Cyplu w Polańczyku. Sobota 8.08.2020 10:00 - Otwarcie plenerowej wystawy...
  X