9.4 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 23 października, 2020

Wybierz język (tłumacz Google) :

More
  Strona główna Archiwum VI Festiwal Biegu Rzeźnika w nowej formule

  VI Festiwal Biegu Rzeźnika w nowej formule

  Tegoroczny VI Festiwal Biegu Rzeźnika 2020 odbędzie się w wydłużonym okresie w dniach od 6 do 14 czerwca, tak aby uczestnicy mogli pokonywać trasy w rozproszeniu, zgodnie z obowiązującymi regulacjami antywirusowymi.

  Festiwal Biegu Rzeźnika, w swojej oryginalnej formule zaplanowany był na 10-13 czerwca w Cisnej, w Bieszczadach. Niestety, w tym roku nie da się go zorganizować w dotychczasowej formie.

  W tym roku wszyscy zawodnicy startują indywidualnie (w Rzeźniku – parami), w dowolnym dniu i momencie (zgodnie z zadeklarowanym w odprawie on line wyborem przedziału czasowego).

  Na wyznaczonych trasach będzie pomiar czasu. Nie ma limitu czasu na pokonanie danej trasy, ale rekomendujemy aby ze względu na Wasze bezpieczeństwo pokonywać trasy pomiędzy wschodem a zachodem Słońca.

  Start i meta wszystkich tras jest w Cisnej.

  Wszystkie trasy będą oznaczone strzałkami, w newralgicznych miejscach, na skrzyżowaniach pętli będą umieszczone dodatkowe oznaczenia w kolorze danej pętli trasy.

  Potwierdzeniem przebycia trasy będzie track z GPS lub skorzystanie z kasownika którym zaznaczycie odpowiednie pole na numerze startowym. Kasowniki będą umieszczone w zaznaczonych miejscach na mapie, tzw. “punktach kontrolnych”, dlatego prosimy Was aby w tych miejscach zachować dodatkową czujność. Jako backup przebyty dystans wyzwania można dodatkowo zarejestrować w oparciu o dowolny serwis internetowy.

  Na wszystkie biegi Organizatorzy rozciągają klasyczną rzeźnicką zasadę: zwycięzcami są wszyscy, którzy je ukończą.

  Szczegółowe zmiany dostosowujące Festiwal Biegu Rzeźnika do sytuacji związanej z COVID-19 na stronie biegrzeznika.pl.

   

   

  Źródło: Fundacja Bieg Rzeźnika 

   

  - Reklama -

  POPULARNE

  Kolejka gondolowa w Solinie coraz bliżej

  Solina to jedno z najbardziej popularnych turystycznych miejsc w Polsce, a kolej linowa będzie prawdopodobnie pierwszą na świecie przebiegającą wzdłuż zapory wodnej. Co roku...
  00:02:25

  Na tropie ginących zawodów – warsztaty kowalstwa

  Muzeum Kultury Duchowej i Materialnej Bojków w Myczkowie przygotowało najnowszy film promocyjny pt: "Na tropie ginących zawodów - warsztaty kowalstwa". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą...

  Uwaga! Odradzamy wyjście w góry

  Bieszczadzki Park Narodowy informuje, że warunki do uprawiania turystyki są bardzo niekorzystne. Intensywne opady deszczu spowodowały, że szlaki są rozmoknięte i śliskie, a poziom...

  Tworzenie „Rafinerii Kultur” w Ustrzykach Dolnych czas zacząć

  Placówka powstanie po modernizacji i adaptacji wnętrz byłej rafinerii „Fanto”. Wejdzie ona w skład Bieszczadzkiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego. Przetarg na wykonawstwo inwestycji wygrała firma „Krospol”....
  X