9.2 C
Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Wybierz język (tłumacz Google) :

More
  Strona główna Cisna VI Festiwal Biegu Rzeźnika w nowej formule

  VI Festiwal Biegu Rzeźnika w nowej formule

  Tegoroczny VI Festiwal Biegu Rzeźnika 2020 odbędzie się w wydłużonym okresie w dniach od 6 do 14 czerwca, tak aby uczestnicy mogli pokonywać trasy w rozproszeniu, zgodnie z obowiązującymi regulacjami antywirusowymi.

  Festiwal Biegu Rzeźnika, w swojej oryginalnej formule zaplanowany był na 10-13 czerwca w Cisnej, w Bieszczadach. Niestety, w tym roku nie da się go zorganizować w dotychczasowej formie.

  W tym roku wszyscy zawodnicy startują indywidualnie (w Rzeźniku – parami), w dowolnym dniu i momencie (zgodnie z zadeklarowanym w odprawie on line wyborem przedziału czasowego).

  Na wyznaczonych trasach będzie pomiar czasu. Nie ma limitu czasu na pokonanie danej trasy, ale rekomendujemy aby ze względu na Wasze bezpieczeństwo pokonywać trasy pomiędzy wschodem a zachodem Słońca.

  Start i meta wszystkich tras jest w Cisnej.

  Wszystkie trasy będą oznaczone strzałkami, w newralgicznych miejscach, na skrzyżowaniach pętli będą umieszczone dodatkowe oznaczenia w kolorze danej pętli trasy.

  Potwierdzeniem przebycia trasy będzie track z GPS lub skorzystanie z kasownika którym zaznaczycie odpowiednie pole na numerze startowym. Kasowniki będą umieszczone w zaznaczonych miejscach na mapie, tzw. “punktach kontrolnych”, dlatego prosimy Was aby w tych miejscach zachować dodatkową czujność. Jako backup przebyty dystans wyzwania można dodatkowo zarejestrować w oparciu o dowolny serwis internetowy.

  Na wszystkie biegi Organizatorzy rozciągają klasyczną rzeźnicką zasadę: zwycięzcami są wszyscy, którzy je ukończą.

  Szczegółowe zmiany dostosowujące Festiwal Biegu Rzeźnika do sytuacji związanej z COVID-19 na stronie biegrzeznika.pl.

   

   

  Źródło: Fundacja Bieg Rzeźnika 

   

  - Reklama -

  POPULARNE

  Szlak czerwony ponownie otwarty

  Bieszczadzki Park Narodowy informuje, że od dnia 29 maja szlak czerwony na odcinku Wołosate - Przełęcz Bukowska zostaje otwarty. Po ostatnich opadach deszczu na szlakach...

  Koncert zespołu Żmije w Zajeździe Pod Caryńską

  W sobotę 6 czerwca w Zajeździe Pod Caryńską (Ustrzyki Górne) wystąpi zespół Żmije w autorskim folkowym materiale z najnowszej płyty "pieśni życia, pieśni śmierci"...

  5 powodów, by rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady

  5 POWODÓW, BY RZUCIĆ WSZYSTKO I WYJECHAĆ W BIESZCZADY. Kto z nas nie zadawał sobie pytania, a może by tak rzucić wszystko i wyjechać...

  Galeria Synagoga w Lesku powraca

  Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza po przerwie na wystawę  „Bieszczadzkie Zadumania” w Galerii Synagoga w Lesku. Na wystawie zobaczymy malarstwo, rzeźbę, rysunek, grafikę...
  X