Strefy kibica w Bieszczadach

Na czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, w Polańczyku i Ustrzykach Dolnych utworzone zostaną strefy kibica.

Strefa kibica w Polańczyku zlokalizowana będzie w Amfiteatrze, a w Ustrzykach Dolnych na Rynku. W ustrzyckiej strefie będzie można obejrzeć wszystkie mecze.

W ramach obchodów Dni Olszanicy, 24 czerwca na mecz Polska – Kolumbia zostanie utworzona strefa kibica w amfiteatrze Sołtysówka w Olszanicy.

Przypominamy, początek Mistrzostw już 14 czerwca, a polska reprezentacja zagra 19 czerwca z Senegalem, 24 czerwca z Kolumbią i 28 czerwca z Japonią.

Poniżej plany transmisji w TVP.

 


Zapraszamy do wspólnego kibicowania, a na rozgrzewkę …

 

Strefy kibica w Bieszczadach
Strefy kibica w Polańczyku

Strefy kibica w Bieszczadach
Strefy kibica w Ustrzykach Dolnych

 

Mecze mundialowe Rosja 2018 w jakości HD będą dostępne w TVP oraz online, bez dodatkowych opłat, na stronie sport.tvp.pl.

Mundial 2018 – plan transmisji w TVP
14 czerwca (czwartek)
• 16:00 Ceremonia otwarcia (TVP1)
• 16.45 Rosja – Arabia Saudyjska (TVP2)

15 czerwca (piątek)

• 13:30 Egipt – Urugwaj (TVP1)
• 16:30 Maroko – Iran (TVP2)
• 19:45 Portugalia – Hiszpania (TVP1)

16 czerwca (sobota)

• 11:30 Francja – Australia (TVP2)
• 14:30 Argentyna – Islandia (TVP1)
• 17:30 Peru – Dania (TVP2)
• 20:30 Chorwacja – Nigeria (TVP1)

17 czerwca (niedziela)

• 13:40 Kostaryka – Serbia (TVP1)
• 16:30 Niemcy – Meksyk (TVP2)
• 19:45 Brazylia – Szwajcaria (TVP1)

18 czerwca (poniedziałek)

• 13:30 Szwecja – Korea Płd. (TVP1)
• 16:30 Belgia – Panama (TVP2)
• 19:45 Tunezja – Anglia (TVP1)

19 czerwca (wtorek)

• 13:30 Kolumbia – Japonia (TVP1)
• 16:30 Polska – Senegal (TVP1)
• 19:40 Rosja – Egipt (TVP2)

20 czerwca (środa)

• 13:30 Portugalia – Maroko (TVP1)
• 16:00 Urugwaj – Arabia Saudyjska (TVP2)
• 19:45 Iran – Hiszpania (TVP1)

21 czerwca (czwartek)

• 13:30 Dania – Australia (TVP1)
• 16:30 Francja – Peru (TVP2)
• 19:45 Argentyna – Chorwacja (TVP1)

22 czerwca (piątek)

• 13:30 Brazylia – Kostaryka (TVP1)
• 16:30 Nigeria – Islandia (TVP2)
• 19:45 Serbia – Szwajcaria (TVP1)

23 czerwca (sobota)

• 13:30 Belgia – Tunezja (TVP1)
• 16:30 Korea Płd. – Meksyk (TVP2)
• 19:45 Niemcy – Szwecja (TVP1)

24 czerwca (niedziela)

• 13:33 Anglia – Panama (TVP1)
• 16:30 Japonia – Senegal (TVP1)
• 19:45 Polska – Kolumbia (TVP1)

25 czerwca (poniedziałek)

• 15:35 Urugwaj – Rosja (TVP1)
• 15:30 Arabia Saudyjska – Egipt (TVP2)
• 19:45 Hiszpania – Maroko (TVP1)
• 19:45 Iran – Portugalia (TVP2)

26 czerwca (wtorek)

• 15:35 Dania – Francja (TVP1)
• 15:30 Australia – Peru (TVP2)
• 19:45 Nigeria – Argentyna (TVP1)
• 19:45 Islandia – Chorwacja (TVP2)

27 czerwca (środa)

• 15:35 Korea Płd. – Niemcy (TVP1)
• 15:30 Meksyk – Szwecja (TVP2)
• 19:45 Serbia – Brazylia (TVP1)
• 19:45 Szwajcaria – Kostaryka (TVP2)

28 czerwca (czwartek)

• 15:30 Japonia – Polska (TVP1)
• 15:30 Senegal – Kolumbia (TVP2)
• 19:45 Anglia – Belgia (TVP1)
• 19:45 Panama – Tunezja (TVP2)

30 czerwca (sobota)

• 15:30 1/8 finału (TVP2)
• 19:45 1/8 finału (TVP1)

1 lipca (niedziela)

• 15:30 1/8 finału (TVP2)
• 19:30 1/8 finału (TVP1)

2 lipca (poniedziałek)

• 15:30 1/8 finału (TVP2)
• 19:30 1/8 finału (TVP1)

3 lipca (wtorek)

• 15:30 1/8 finału (TVP2)
• 19:30 1/8 finału (TVP1)

6 lipca (piątek)

• 15:30 1/4 finału (TVP2)
• 19:30 1/4 finału (TVP1)

7 lipca (sobota)

• 15:30 1/4 finału (TVP1)
• 19:30 1/4 finału (TVP1)

10 lipca (wtorek)

• 19:30 1/2 finału (TVP1)

11 lipca (środa)

• 19:30 1/2 finału (TVP1)

14 lipca (sobota)

• 15:30 mecz o 3. Miejsce (TVP1)15 lipca (niedziela)
• 16:00 ceremonia zamknięcia (TVP1)
• 16:57 Finał (TVP1)