Goadupa Festival 2018

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne w Bieszczadach. W dniach od 19 do 22 lipca 2018 r. w Kompleksie Rekreacyjno-Wypoczynkowym Natura Park Bieszczady w Stężnicy odbędzie się Goadupa Festival 2018.

Sprzedaż biletów online od 31 marca – www.sklep.knockoutprod.net.

I PULA – 220 PLN SOLD OUT
II PULA do 13.05 lub do wyczerpania puli – 280 PLN
III PULA 14.05 – 24.06 lub do wyczerpania puli – 340 PLN
BRAMA – 390 PLN do wyczerpania puli

Ilość biletów w sprzedaży jest ograniczona. Wyczerpanie puli automatycznie uruchamia sprzedaż kolejnej.

Line up:

MAIN STAGE

Aes Dana (FR), Algorika (FR), Atan (PL), Atmos (SE), Bartech (PL), Braincell (CH), Deeh (BR), Deliriant (RSA), Diksha (BR), Ditch (PL), Dzida (PL), Eclipse Echoes (BR), Ejczka (CZ), Etnica (IT), Havaya (PL), Hypnoxock (ES), JediMaster (PL), Jot (PL), Kino OKO (PL), KodaKade (PL), Lunatix (PL), Mabeat (PL), Maiia 303 (RU), Meff (PL), Mysterion (ARG), Nanoplex (UK), Neutron (UK), Nois (PL), Nozyo (PL), Ochen (PL), Pleiadians (IT), Praecox (PL), Psique (BR), Sabretooth (UK), Silicon Sound (FR), Solar Spectrum (CH), Tek (SE)
Tetrasound (UK), Toxic (ES), Trip (PL), Vlastur (GR), Will O Wisp (ARG), Wyrx (PL), Zloj (SE)

CHILL&GROOVE STAGE

Abu (PL), Abyss (PL), Antek (USA), Arayan (PL), Arma (PL), Asphodel (PL), Bladzinsky (PL), Ben Coda (UK), Bongo (PL), CJ Art. (PL), Damon (PL), DJ Ipcress (UK), Dominorr (PL), Dub Therapist (PL), Dubseed (PL), Elf (PL), Epix (PL), Etnica in Dub (IT), Green Beats (ES), Hemisphere (PL), Halfred (IT), Invoker (PL), Jan III Faza aka Fonix (PL), Johannes Regnier (FR), Jurek Przeździecki aka Epi Centrum (PL), Kjub (PL), Kuczer (PL), Iacchus (UK), Land Switcher (FR), Maiia (RU), Mainliner (PL), Marion (PL), Matured Structure (UK), Mistic (PL), Panda on the bambo tree (PL), Parvati in Dub (GR), Paul Kwitek (PL), Primal (PL), Red Sun Rising (PL), Sin (PL), Styropian (PL), Tara Putra (DE), Tween (PL), Yaos (PL), Zoe ( PL)

ZEN CANYON STAGE

105L (PL), Aheloy (PL), Antek (USA), Artur Rumiński (PL), CVZNXXX (PL), Damon (PL), Deaf Can Dance (PL), Discomule (PL), DJ Jussi (PL), Dominorr (PL), eM (PL), Elf (PL), Finchherb (DE), Floyd (PL), Fonix (PL), Glitchsquid (PL), Heliocentrism (PL), Hemisphere (PL), Huges (PL), Invoker (PL), Jah Bass (PL), Johny Mandrake (PL), Kaj‘t (PL), Kixnare a.k.a Universo (PL), Kondensator Przepływu (PL), Kuba Śliwiński (PL), Liquid Delay (SK), Matik Automatik (PL), meno mosso (PL), Miko’why (PL), Olivia (PL), Piotr Cisak (PL), Primal ft. Rita Raga (PL), Ritual Thrills (PL), Robek (PL), Pitz (PL), Spajder Jeruzalem (PL), Sufi (PL), Syrena (PL), Virtual Geisha (PL), White Moon (PL), Yaos (PL)

„LIFE STAGE”

Friday 20 July

Red Scalp, Spaceslug, Sunnata, The Gentle Art Of Cooking People, Tortuga, Weedpecker

Saturday 21 July

Gadabit, Flute Piano Beatz, Kuba Płużek, Spaceboy

 

 

Źródło: Goadupa Arts, Culture & Music Festival