8.3 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 10 kwietnia, 2020

Wybierz język (tłumacz Google) :

More
  Strona główna Wypoczynek Komunikaty BdPN. Wejścia na szlaki zamknięte!

  BdPN. Wejścia na szlaki zamknięte!

  W związku z zaostrzeniem przepisów dotyczących gromadzenia się większej ilości osób w przestrzeni publicznej, Bieszczadzki Park Narodowy wprowadza z dniem 25 marca zakaz wejścia na szlaki.

  Decyzja podyktowana jest chęcią uniknięcia gromadzenia się turystów na parkingach, w deszczochronach czy na kopułach szczytowych gór.

  Nie odbędą się tradycyjne Drogi Krzyżowe przed Świętami Wielkiej Nocy, w tym również organizowana przez BdPN „IV Bieszczadzka Droga Krzyżowa”.

  Pozostańmy we własnych domach. Indywidualne spacery dla zachowania zdrowia są wskazane tam, gdzie jest to możliwe. BdPN będzie Państwa informować na bieżąco, na FB o zmianach zachodzących w przyrodzie. Mamy nadzieję, że otwarcie nowego sezonu turystycznego na uporządkowanych po zimie szlakach nastąpi wkrótce po ustaniu zagrożenia epidemią.

   

   

   

  Źródło: BdPN

   

  - Reklama -

  POPULARNE

  Bojkowskie Tajemnice

  Jak trafić do nieistniejącej bieszczadzkiej wsi? Do tego nie wychodząc z domu? Dawne Bieszczady były krainą tętniącą życiem, zamieszkiwaną przez wieloetniczną i wielowyznaniową społeczność. Dziś...

  Wirtualna podróż w czasie i historii

  ODWIEDŹ WIRTUALNIE SKANSEN W SANOKU. Karpaty były domem dla różnych grup etnicznych. By poznać kulturę materialną i duchową Łemków, Bojków, Pogórzan, Dolinian, aby dowiedzieć...

  Kino „Orzeł” Ustrzyki Dolne: BRAK SEANSÓW

  Brak informacji o planowanych seansach w Kinie „Orzeł” w Ustrzykach Dolnych. Przerwa w funkcjonowaniu kina związana jest z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.  

  #KONCERTDLABOHATERÓW

  Już dziś o godzinie 20:00 Player wspólnie z Fundacją TVN „Nie jesteś sam” zapraszają na wyjątkowy charytatywny koncert online na żywo. #koncertdlabohaterów - opis akcji Akcja...
  X